Dostawa

DOSTAWA                                              

Czas po jakim Klient otrzyma zamówione towary = czas realizacji + przewidywany czas dostawy. Towary w sklepie oznaczone są symbolami dostępności. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności oraz rodzaju towaru w sklepie:

  1. towar dostępny w sklepie lub magazynie – czas realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych
  2. towar na zamówienie – czas realizacji wynosi do 7 dni

Podstawowy czas realizacji zamówienia trwa 3 dni robocze, o zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia klient informowany jest telefonicznie  lub droga elektroniczną

Zamówione produkty są dostarczane  za pośrednictwem firm kurierskich ( GLS, DPD, Paczkomaty - InPost ) pod wskazany na zamówieniu adres w ciągu 2 dni roboczych od momentu wysłania.

Podane ceny i informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Mimo dołożenia wszelkich starań, nie gwarantujemy, że publikowane znaki towarowe innych firm umieszczane na naszych stronach nie zawierają uchybień technicznych lub błędów. Za ewentualne niezgodności nie ponosimy odpowiedzialności.